w

Jak założyć sklep z koszulkami

sklep z koszulkami

Powiem tak. Temat z pozoru złożony, skomplikowany, zakręcony…. ale w praktyce okazuje się, że dla chcącego nic trudnego. I rzeczywiście wystarczy rozejrzeć się po sieci żeby dostrzec masę możliwości w tym zakresie.

Przypuśćmy, że masz poczytny blog, albo jeszcze lepiej masz swój kanał na YouTube, który subskrybują tysiące Twoich Fanów. Zadaj sobie pytanie czy nie można by było tej popularności dodatkowo zmonetyzować, a do tego dodatkowo zwiększyć atrakcyjność takiego kanału. Jak to zrobić najprościej? Oczywiście pierwsze co przyjdzie Ci do głowy to wrzucenie reklam, ale reklamy to reklamy, nie każdy je lubi i jeśli przesadzisz to możesz spowodować, że Twoi Czytelnicy/Widzowie poczują się „napastowani”. To może negatywnie wpłynąć na Twój wizerunek i zamiast zrobić Ci dobrze może pociągnąć za sobą spadek popularności tego nad czym tak ciężko pracujesz. Może więc warto dorzucić ludziom coś co będzie dla nich po prostu fajne, coś co będzie pozwalało im się lepiej identyfikować z tym co robisz, o czym piszesz, o czym robisz filmy itd… Coś co będą kupowali od Ciebie. Pokaż im swoje koszulki! Pokochają je i staną się jeszcze wierniejszymi sympatykami Twojej wesołej twórczości.

To nie jest trudne. Wystarczy że wejdziesz na jeden z serwisów oferujących produkcje takich gadżetów na żądanie, założysz tam swoje konto i praktycznie z miejsca możesz taki sklepik udostępniać swoim Fanom.

Pokażę Ci przykładowy kanał jednego z popularnych YT pt. „Przez Świat na Fazie”, kanał znajdziesz pod tym adresem: https://www.youtube.com/channel/UC8uYStXS2ElBFLZVfuYzIxg
Dawid Fazowski robi kawał fajnej roboty podróżując stopem po świecie i pokazując swoim subskrybentom miejsca, do których zapewne wielu z nich nigdy się nie wybierze. Filmiki utrzymane w bardzo luźnym klimacie, chciałoby się powiedzieć do bólu swojskie mają swój urok i nie dziwię się, że na ich licznikach widać po kilkaset tysięcy wyświetleń. Subskrybenci maja jednak oprócz uczty w postaci całkiem już sporej puli filmów także możliwość zdobycia jego koszulek. Nie ma ich dużo, ale przecież nie o to tu chodzi, bo koszulki są naprawdę bardzo fajne i co najważniejsze nawiązują bezpośrednio do tego co robi. Zresztą sami zobaczcie https://przezswiatnafazie.printlander.pl
Każdy z Was może uruchomić podobny sklepik, wystarczy że macie pomysły na fajne wzory i audytorium, które zechce je nosić.
Inny przykład? Proszę bardzo: https://bigcyc.printlander.pl W tym wypadku chyba nawet nie muszę specjalnie przedstawiać właścicieli tego sklepiku, bo prawdopodobnie znasz ich doskonale, a niektórzy to już nawet blisko 30 lat!

Co zrobić aby założyć taki sklep? Wystarczy wejść na platformę PrintLander zarejestrować się i aktywować sklep. Potem wrzucasz swoje grafiki, lokujesz na produktach, określasz cenę i poszło. Niczego nie produkujesz, niczego nie magazynujesz, nie wysyłasz, nie inwestujesz ani złotówki. To co robisz to informujesz swoich Fanów o sklepie i wsłuchujesz się w ich potrzeby, bo na pewno wielu z nich będzie pisało jakie nadruki chcieliby od Ciebie mieć. Proste prawda?

To naprawdę działa i nie wymaga od Ciebie praktycznie żadnego większego zaangażowania. Postaram się przygotować osoby tekst na temat tego jak założyć sklep z koszulkami prowadząc Cie w nim krok po kroku przez całą procedurę.

Co myślisz?

Świeżak

Napisane przez bloA

OnePlus

OnePlus 5 – pierwsze wrażenia zwykłego użytkownika