Didwear

Żyj z humorem, miej swój styl
  • 0 ( 0 głosów)
Nawiąż Kontakt

Styl i Moda

238
ad

Opis

Rzuć wyzwanie swojemu otoczeniu! Noś się z klasą. Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją nadruków na odzieży i gadżetach reklamowych. Wykorzystujemy takie technologie nadruku jak DTG (nadruk cyfrowy), Sublimacja, Flex, Sitodruk. Odzież jaką wykorzystujemy to sprawdzone światowe marki, a także odzież wykonana z bawełny organicznej wyróżniona wieloma prestiżowymi certyfikatami m.in. GOTS, EU Ecolabel, Fairtrade cotton, SA 8000, OEKO-TEX 100.

Drukujemy już od 1 sztuki, ale także realizujemy zlecenia wysokonakładowe.

Stworzyliśmy także serwis umożliwiający sprzedaż koszulek z nadrukami grafikom, którzy chcieliby w ten sposób zarobić dodatkowe pieniądze i sprawić innym radość. Zapraszamy na PrintLander.pl

Ponadto jesteśmy właścicielem strony https://zaprojektuj-koszulke.pl gdzie udostępniliśmy niesamowity kreator nadruków na odzieży. To wyjątkowe narzędzie i bez wątpienia najlepsze przynajmniej jeśli chodzi o polski rynek. Przy jego pomocy można nie tylko zaprojektować atrakcyjny wzór, ale także zamówić go na odzieży lub gadżetach takich jak kubki, torby, poduszki itp... Serdecznie zapraszamy do jego przetestowania.

Jeśli potrzebujesz większych ilości koszulek z nadrukami prosimy skontaktuj się z nami przesyłając w maili informacje na temat zamawianych ilości, a także projekt nadruku jaki mielibyśmy wydrukować. Jeśli nie masz projektu istnieje możliwość jego zamówienia.

Zapraszamy do współpracy

Audio/Video

0 Opinie

Informacja : Na razie brak opinii.

Zostaw swoją ocenę

  • Ease of Appointment
  • Promptness
  • Courteous Staff

Zostaw swoja opinię

Skonsultuj Q&A

Uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania

Zadaj Pytanie

Pytania

Brak odpowiedzi.