w

Polskie segway jest i się rozwija – VELEX

Polska marka VELEX od dłuższego czasu produkuje swoje pojazdy typu segway. Można je spotka w wielu miejscach. Najczęściej zobaczymy je w centrum handlowym gdzie pracownicy ochrony przemierzają przestrzenie aby zapewnić bezpieczeństwo klientów. Straż Ochrony Lotniska czy służba celna min. w porcie lotniczym im. Chopina w Warszawie posiada pojazdy VELEX City C2 do jazdy wewnątrz terminali oraz VELEX OFF-ROAD na zewnątrz. VELEX przygotowuje dedykowane wersja dla służb mundurowych wyposażone w światła stroboskopowe, megafony i inne wymagane elementy.

Pojazdy te mają również zastosowanie do poruszania się po rozległych obszarach przemysłowych ale to nie wszystko. Częstym zastosowaniem jest turystyka i rozrywka. W wielu miejscach np. nad morzem można wypożyczyć taki pojazd i spróbować jazdy na tym nadal rzadko spotykanym rozwiązaniu. Są również wersje dedykowane na polach golfowych gdzie w komfortowy sposób przemieszcza się golfista wraz ze swoją torbą, która nie mało waży (VELEX X2 Golf).

W przeciwieństwie do protoplasty pojazdy VELEX mają się coraz lepiej. Producent rozwija tą  grupę pojazdów. W ostatnim czasie do produkcji trafił największy  seryjnie produkowany pojazd tego typu. Model VELEX OFF-ROAD X3 to najbardziej terenowy model, który radzi sobie dobrze nawet w ekstremalnym terenie. Więcej o pojazdach VELEX na www.velex.pl

Ten wpis został stworzony w naszym świetnym, łatwym do używania formularzu przesyłania wpisów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś nadużycie

Co myślisz?

Napisane przez VELEX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na czym polega Prosta Spółka Akcyjna?

Skuter elektryczny VELEX seria CITIS i jego możliwości