w

Moda w rozmiarze XXL, czyli wszystko co najlepsze dla puszystych

Kolory i wzory.

Mimo, że czerń wyszczupla, nie sposób mieć całej garderoby w tym kolorze. Istnieje jeszcze ciemna zieleń, szafir lub fiolet. Jeżeli jednak zdecydujemy się na taki look, to warto całość ozdobić kolorowymi dodatkami. Decydując się na przykład na wizytową małą czarną, dobrze jest dobrać kolorowe, atrakcyjne korale, takąż samą bransoletkę, niebanalną torebkę i szpilki w odmiennym kolorze.

W przypadku krąglejszych kształtów świetnie sprawdza się total look, czyli stylizacja w jednym odcieniu. Warto więc zainwestować chociaż w jeden zestaw, który spełnia ten warunek. Równie dobrze może to być garnitur w jednym kolorze z o ton jaśniejszym topem, jak też spokojny w kroju „kombinezon”, który uzupełniony zostanie atrakcyjnymi dodatkami oraz butami na wysokim obcasie.

Istnieje niesłuszny pogląd, że osoby puszyste nie powinny nosić wzorzystych tkanin. Akurat w tym przypadku niepolecane są tylko poziome paski. Reszta jest dozwolona, aczkolwiek trzeba przedtem poczynić stosowne przymiarki, albowiem niektóre zbyt duże wzory faktycznie mogą przytłaczać. Jednak paradoksalnie, niezwykle korzystne jest łączenie barw na zasadzie color blocking z tym, że nie łączymy kontrastowych barw na zasadzie „góra-dół”, tylko po obu stronach pionowej osi sylwetki. Przy takich stylizacjach, ale też przy wszystkich pozostałych trzeba unikać barw zbyt żywych, neonowych i bardzo rzucających się w oczy.

W temacie bluzek koszulowych, warto wybierać takie, które mają wyraźnie zaznaczoną plisę z zapięciem. To samo się tyczy wszystkich pionowych cięć i szwów. Każda lamówka biegnąca środkiem sylwetki, również optycznie wyszczupla sylwetkę.

Zgłoś nadużycie

Co myślisz?

Napisane przez bloA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak seriale wpływają na nasze życie?

Spacer po Lublinie- streetart