w

Japoński Masaż Twarzy

Japoński masaż twarzy

Japoński Masaż Twarzy – relaks na zamówienie

Japoński cosmolifting twarzy jest naturalną metodą masażu mięśni twarzy, którą opracowała światowej sławy nauczycielka neurorefleksologii twarzy oraz terapeutka Lone Sorensen.

To metoda wpływa na spektakularne wygładzenie zmarszczek i poprawę wyglądu twarzy, jak również pozwala na uzdrowienie całego organizmu. Masaż twarzy ma wpływ nie tylko na obszar twarzy, ale również na organy wewnętrzne. Stymulacja miejsc i punktów na twarzy pozwalana zrównoważenie napięcia mięśni w całym ciele.

Japoński lifting twarzy jest to ręczny masaż mięśni twarzy oraz odpowiednia stymulacja 21 tradycyjnych punktów akupresury twarzy. Dodatkowo stosuje się mocne ruchy liftingujące oraz drenaż limfatyczny.

Efekty japońskiego liftingu twarzy to wygładzenie zmarszczek, wyraźna poprawa owalu twarzy, minimalizacja cienkich linii oraz spłycenie głębokich zmarszczek, eliminacja przebarwień oraz trądziku, obudzenie procesu usuwania toksyn. 

Zabieg polecany jest zarówno kobietom i mężczyznom w każdym wieku. Doskonale działa jako metoda profilaktyki antystarzeniowej oraz zmniejsza efekty starzenia się skóry dojrzałej. Jest to jedyny masaż, który oprócz działania liftingującego wykazuje bardzo pozytywne działanie zdrowotne na cały organizm człowieka. Najlepsze efekty uzyskuje się poprzez wykonanie serii zabiegów 6-12. Następnie zaleca się wykonywanie co miesiąc zabiegu podtrzymującego.

https://www.masazleczniczykielce.pl/

Ten wpis został stworzony w naszym świetnym, łatwym do używania formularzu przesyłania wpisów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś nadużycie

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

INNOWACYJNA ŚWIETLICA W SP6 W ZGIERZU

QIUZ znajomości flag #01