w

Jakiej wtyczki SEO dla WordPressa używasz?

WordPress, to niezwykle obudowane środowisko. Dotyczy to praktycznie każdego aspektu funkcjonowania witryny. Nie inaczej jest w przypadku rozszerzeń, których zadanie to lepsza optymalizacja strony pod kątem SEO.

Poniżej znajdziesz listę najpopularniejszych wtyczek dla WordPress’a, które są w stanie pomóc Ci w osiągnięciu lepszych wyników w wyszukiwarkach.

Jak widać do wyboru mamy całkiem sporą ich ilość, choć tu akurat wymienione są tylko wtyczki w ich wersjach bezpłatnych. Daj znać z którego dodatku SEO korzystasz na swojej stronie oddając głos pod wtyczką. Jeśli wg Ciebie do listy warto dodać jeszcze inne rozszerzenie, możesz je śmiało dopisać.

#1 Rank Math

Stosunkowo młode rozszerzenie, ale cieszące się coraz większym zainteresowaniem głównie dlatego, że w wersji darmowej oferuje znacznie więcej niż konkurencji nawet w wersjach PRO.

#2 Yoast SEO

To zdecydowanie najpopularniejsza wtyczka SEO w repozytorium WordPress'a. Z pewnością pozycja lidera zasłużona, ale czy tak będzie zawsze?

#3 SEOPress

SEOPress to świetna lekka wtyczka SEO. Bardzo łatwa w obsłudze.

#4 All in One SEO Pack

All in One SEO Pack to wtyczka, która optymalizuje witryny WordPress pod kątem lepszej ich pozycji dla wyszukiwarek. Jej funkcje obejmują m.in. optymalizację tytułu, opisu, obsługę mapy witryny itd.

#5 SEO Framework

Wtyczka SEO Framework dla WordPressa to znakomite narzędzie, które może pomóc Twojej witrynie osiągnąć pożądane czyli wysokie pozycje w SERPach.

Ten wpis został stworzony w naszym świetnym, łatwym do używania formularzu przesyłania wpisów. Stwórz swój wpis!

Co myślisz?

Świeżak

Napisane przez bloA

Jak wybrać odpowiedni hosting dla strony WWW

Gdzie wolisz spędzać Wakacje?