w

Jak pachnie miłość?

Dzień ślubu to dla wielu kobiet najważniejszy dzień w życiu. Planowanie tego szczególnego wydarzenia rozpoczyna się zwykle nawiele miesięcy przed uroczystością, a jeśli parze młodej zależy na zorganizowaniu przyjęcia weselnego w jednej z bardziej pożądanych lokalizacji,zapisy na dany sezon zamykają się zwykle na dwa lata wprzód. W czasie przygotowań, trzeba pamiętać o wszystkich szczegółach: wyborze dekoracji,cateringu, fotografa, kamerzysty, DJa… Lista rzeczy do zrobienia zdaje sięnie mieć końca. Wszystko jest starannie przemyślane i dobrane do charakteru uroczystości. Tego dnia warto też zadbać o wyjątkowy zapach. Czym się kierować wybierając ślubne perfumy?

1. Dopasowane do charakteru

Przed ślubem panny młode poświęcają swojemu wyglądowi szczególnie dużo uwagi: na kilka tygodni przed weselem zaczynają się wizyty u kosmetyczki, manikiurzystki, fryzjera. W dzień uroczystości wszystkomusi być idealne: suknia, makijaż, fryzura, dodatki. Ślubny zapach powinien być dopełnieniem tych wysiłków, wisienką na torcie. Jeśli uroczystość będzie wstylu boho, suknia ślubna jest z delikatnej koronki, a we włosach panna młodabędzie mieć wianek z polnych kwiatów, dobrze sprawdzi się zapach lekki iświeży, z delikatnymi kwiatowymi nutami. Jeśli wesele odbędzie się w wytwornej sali, a suknia ślubna wykonana jest z cięższego materiału, bardziej intensywny,bogaty zapach pomoże podkreślić bardziej elegancki charakter przyjęcia. Najlepsze perfumy, które można uznać za ‚weselne’, można znaleźć w wielu perfumeriach internetowych, które oferują ogromny wybór ślubnych zapachów.

2. Zapach miłości

W wirze przedślubnych przygotowań, łatwozapomnieć, o co tak naprawdę chodzi w weselnych uroczystościach – o celebracjęmiłości dwojga ludzi, którzy decydują się wyznać sobie miłość przednajbliższymi i spędzić razem całe życie. W dniu ślubu perfumy panny młodej mogąstać się kodem zrozumiałym tylko dla przyszłych małżonków. Perfumy z pierwszejrandki, zapach podarowany na pierwsze wspólne święta… Szczegóły sąnieistotne, ważne żeby był to zapach o szczególnym znaczeniu dla młodych, któryw tym wyjątkowym dniu przypomni im o gorejącym między nimi uczuciu.

3. Coś pożyczonego

Według starej anglosaskiej tradycji panna młodaw dniu ślubu powinna mieć przy sobie cztery rzeczy – coś starego, coś nowego,coś pożyczonego, coś niebieskiego. Coś starego, aby pokazać szacunek dlatradycji i rodziny; coś nowego ma symbolizować wejście na nową drogę życia; coś pożyczonego symbolizuje wsparcie bliskich, a coś niebieskiego ma przypominać oskromności, czystości i małżeńskiej wierności. Chociaż skompletowanie wszystkich 4 elementów nie wydaje się trudne, wyjątkowo kłopotliwa kategoria ‚coś pożyczonego’ może spędzać pannie młodej sen z powiek. Niepotrzebnie! Pożyczona rzecz ma być symbolem tego, że młoda małżonka w każdej trudnej sytuacji może liczyć na wsparcie nowej rodziny. Pięknym gestem może być pożyczenie w dniu ślubu perfum od którejś z kobiet z najbliższego otoczenia panny młodej – matki, teściowej albo siostry.

Ten wpis został stworzony w naszym świetnym, łatwym do używania formularzu przesyłania wpisów. Stwórz swój wpis!

Co myślisz?

Świeżak

Napisane przez mayeran

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Komentarze

0 komentarze

Zapach końca lata