w

Jak dostać się na zagraniczny uniwersytet?

Fly High University jest projektem społecznym realizowanym w ramach platformy Zwolnieni z Teorii. W ramach projektu przez kilka najbliższych miesięcy będziemy dzielić się wiedzą o zagranicznych uniwersytetach.

Sprawdzimy czy warto studiować za granicą, jak dostać się na zagraniczny uniwersytet, jakie trzeba spełnić kryteria i gdzie warto studiować. Policzymy, ile to wszystko kosztuje i jak wyglądają różnice w kosztach pomiędzy poszczególnymi krajami.

Nasz research dotyczy dwóch obszarów, czyli uczelni w USA oraz w Europie, ze szczególnym uwzględnieniem Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii.

Sprawdzimy, jakie języki trzeba znać, aby podjąć studia oraz jakie egzaminy należy zdać. W ten sposób mamy nadzieję przybliżyć wiedzę dotyczącą studiowania za granicą oraz zachęcić Ciebie do podjęcia zagranicznych studiów.

Wszystkie informacje znajdziesz na stronie www.flyhighuniversity.pl. Zapraszamy do subskrybowania naszych mediów społecznościowych. Na nich regularnie będą pojawiały się posty z informacjami o nowych tematach, które umieściliśmy na stronie. Dzięki temu dowiesz się o nowych udostępnionych artykułach. Możesz również zadawać nam pytania drogą mailową. Postaramy się na nie odpowiadać.

Link do maila i mediów społecznościowych znajdziesz w stopce naszej strony. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania osobiście. Jeśli jesteś zainteresowany jakimś tematem, którego nie poruszamy, prosimy o podrzucanie propozycji na maila.

Będziemy bardzo wdzięczne na wbijanie lajków i udostępnianie naszych postów na Facebooku i Instagramie. Dzięki temu przygotowane przez nas treści będą mogły dotrzeć do większej ilości osób. Mamy nadzieję, że w ten sposób większa społeczność zasili najlepsze zagraniczne uniwersytety.

Widzimy się zatem w Paryżu, Nowym Jorku lub Singapurze. Wysokich lotów!

Więcej informacji na www.flyhighuniversity.pl

Ten wpis został stworzony w naszym świetnym, łatwym do używania formularzu przesyłania wpisów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś nadużycie

Co myślisz?

Napisane przez Fly High University

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Porządek Świata na który czekaliśmy

Matura się nie liczy! Licz na oceny!