w

Jak dodać własny artykuł, opowiadanie na BLOA

Na BLOA możesz w niezwykle wygodny sposób publikować własne treści bez ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek kosztów. W tym artykule pokażę Ci jak dodać artykuł, opowiadanie czy cokolwiek innego co zagra Ci w duszy i czym chcesz się podzielić z innymi.

Zanim jednak przejdziemy do konkretów jedna istotna uwaga. W przypadku publikacji treści na BLOA ważny jest czynnik jakościowy. Publikowany w ramach serwisu BLOA tekst powinien być unikalny, wartościowy i poprawny stylistycznie. Nie powinien też zawierać więcej niż 2 linki zewnętrzne prowadzące do tej samej strony. Wszystkie te elementy są sprawdzane przed zatwierdzeniem tekstu i w przypadku, gdy którykolwiek z nich budzi wątpliwości publikacja jest odrzucana.

Jak dodać artykuł

Wystarczy, kliknąć w przycisk DODAJ WPIS i wybrać rodzaj treści jaki chcesz utworzyć.

Klikając na link “Zobacz wszystkie formaty” przejdziesz do podstrony, skąd możesz wybrać także inne rodzaje zawartości. Jest ich znacznie więcej.

Jak widzisz oprócz typowych artykułów do dyspozycji masz sporo innych formatów. Możesz nie tylko dodawać tradycyjne artykuły, ale także tworzyć memy, atrakcyjne quizy, sondy, osadzać filmy i wiele więcej.

Aby dodać standardowy artykuł kliknij w obiekt “Tekst”. Pojawi się formularz dodawania treści.

Formularz podzielony jest na dwie główne sekcje. Po lewej stronie tytuł i treść główna, po prawej możliwość załadowania zdjęcia (okładki) lub ilustracji artykułu, wybór kategorii, możliwość otagowania, a także przyciski umożliwiające utworzenie szkicu, podgląd i w końcu publikację.

Edytor głównej zawartości pozwala wprowadzić podstawowe formatowanie, wstawić wewnątrz treści dodatkowe ilustracje, a także osadzić filmy.

Dodatkowo pod oknem edytora znajdziesz opcje pozwalającą na dołączenie linku afiliacyjnego. Czemu to służy? Załóżmy, że rekomendujesz jakieś produkty firmy X i bierzesz udział w ich programie partnerskim. W artykule rzetelnie w unikalny sposób opisujesz konkretny produkt lub usługę, a następnie klikając w opcję dodawania linku afiliacyjnego wklejasz swój URL partnera prowadzący na stronę produktu/usługi. Dzięki temu pod artykułem pojawi się specjalny przycisk wezwania do działania z Twoim linkiem afiliacyjnym.

W momencie gdy tekst opublikujesz nie trafia on od razu na stronę. Ląduje w poczekalni, gdzie ostatecznie musi zostać zatwierdzony przez administratorów BLOA.

W każdej chwili możesz sprawdzić status oczekujących na zatwierdzenie treści na stronie swojego profilu.

W momencie gdy tekst zostanie zatwierdzony pojawi się na BLOA i będziesz mógł/mogła udostępnić go dalej.

Zapraszamy do tworzenia wciągających treści!

Zgłoś nadużycie

Co myślisz?

Napisane przez bloA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sumy na Zakrzówku

Co wiesz o WordPressie – quiz wiedzy