w

Gdzie można za darmo publikować swoje artykuły

Publikuj za darmo

Nie jest łatwo znaleźć miejsce w Internecie, gdzie za publikację artykułu nic nie zapłacisz. Próbowałeś takie znaleźć? Pewnie tak skoro tu jesteś.

Mam dla Ciebie dwie wiadomości. Złą i dobrą. Zacznijmy od tej złej.

Jeśli szukasz serwisu, gdzie mógłbyś umieścić bezpłatnie artykuł na temat interesujący Twoich Klientów, także tych, którzy jeszcze o tym nie wiedzą, zapewne spędzisz trochę czasu na poszukiwaniach i jest duża szansa, że nie znajdziesz miejsc godnych zainteresowania.

Natomiast dobra wiadomość jest taka, że właśnie jesteś w miejscu, gdzie bezpłatne publikacje są możliwe!

bloA.pl, to strona ogólnotematyczna, gdzie znajdziesz miejsce dla swoich publikacji, także tych, które w domyśle mają za zadanie promować Twoją markę, produkty lub usługi.

Krótka historia bloA

Pierwotnie w tym miejscu od 2012 roku działała platforma blogowa, na której każdy kto chciał poprowadzić swojego bloga mógł zrobić to bezpłatnie. W ciągu pierwszego roku działalności bloA, powstało tysiące blogów i z każdym kolejnym było ich tylko więcej. Tak to miejsce wyglądało, tuż po narodzinach pod koniec 2012. Łezka się kręci.

Przyszedł jednak czas, to był rok 2016, kiedy podjęliśmy decyzję o zamknięciu platformy, co zresztą w owym czasie było powszechniejszym trendem. Ten sam ruch wykonał Onet czy Wirtualna Polska.

Dziś jeśli ktoś pisze do nas z pytaniem o możliwość założenia bloga (wciąż o dziwo zdarzają się takie pytania) odsyłamy do takich miejsc: “Jak Założyć Bloga“.

Jesteśmy przekonani, że obecnie uruchomienie bloga jak przedstawiono w tym tekście kryjącym się pod linkiem, to najlepszy sposób na przygodę z blogosferą, sposób który w niczym nie ogranicza samego Twórcy.

Jak już wspomniałem na bloA bezpłatne blogi przestały istnieć kilka lat temu, ale sama domena pozostała i szkoda było się jej pozbyć z uwagi na wypracowaną historię.

Nie było pomysłu na jej zagospodarowanie, a degradacja do poziomu nędznej zapleczówki SEO specjalnie nam nie leżała.

Przez jakiś czas nic tu się nie działo, ale w końcu zdecydowaliśmy się na udostępnienie bloA jako miejsca, gdzie przyzwoitej jakości, unikalne treści, nie będące nachalną reklamą lub nieskładnym zlepkiem zdań nie wiadomo o czym, są akceptowane bez żadnych opłat. Co to oznacza dla Ciebie? Właśnie znalazłeś miejsce, gdzie możesz umieścić artykuły o swojej firmie, swoich produktach, czy o swoich Klientach całkowicie bezpłatnie.

Jak opublikować bezpłatnie artykuł?

Zasada publikacji bezpłatnych treści jest prosta. Aby to zrobić musisz mieć zarejestrowane konto i z jego poziomu możesz przesyłać swoje treści do oceny i publikacji.

Masz wiele formatów do wyboru. Począwszy od klasycznego artykułu, poprzez tworzenie quizów i innych treści o charakterze wiralowym, co umiejętnie wykorzystane może przynieść jeszcze większe korzyści. Zerknij na tekst: “Jak wykorzystać Quizy do promocji swojej marki“.

Każda treść jaką przesyłasz musi być przez nas zaakceptowana, a więc powinna spełniać podstawowe wymogi opisane na stronie “Zasady publikacji“. Zapoznaj się z nimi.

W ramach swojego konta możesz przesyłać dowolną ilość publikacji, na praktycznie każdy temat o ile jest zgodny naszymi wytycznymi, z prawem i dobrymi obyczajami.

Akceptacja treści może potrwać kilka dni, a czasem dłużej, dlatego prosimy Cię o cierpliwość. Przesłany tekst, jeśli tylko będzie ciekawy, dobrze napisany i unikalny pojawi się na bloA choć zastrzegamy sobie wyłączne prawo selekcji. Dodatkowo wybrane treści zostaną również udostępnione na profilu Facebooka.

Serdecznie zapraszamy!

Zgłoś nadużycie

Co myślisz?

Napisane przez bloA

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przekąski

Zdrowe przekąski dla każdego

Sprzedaż – pasja, czy zmora?