w

Gdzie można za darmo publikować swoje artykuły

Publikuj za darmo

Nie jest łatwo znaleźć miejsce w Internecie, gdzie za publikację artykułu nic nie zapłacisz. Próbowałeś takie znaleźć? Pewnie tak skoro tu jesteś.

Mam dla Ciebie dwie wiadomości. Złą i dobrą. Zacznijmy od tej złej.

Jeśli szukasz serwisu, gdzie mógłbyś umieścić bezpłatnie artykuł na temat interesujący Twoich Klientów, także tych, którzy jeszcze o tym nie wiedzą, zapewne spędzisz trochę czasu na poszukiwaniach i jest duża szansa, że nie znajdziesz miejsc godnych zainteresowania.

Natomiast dobra wiadomość jest taka, że właśnie jesteś w miejscu, gdzie bezpłatne publikacje są możliwe!

bloA.pl, to strona ogólnotematyczna, gdzie znajdziesz miejsce dla swoich publikacji, także tych, które w domyśle mają za zadanie promować Twoją markę, produkty lub usługi.

Krótka historia bloA

Pierwotnie w tym miejscu od 2012 roku działała platforma blogowa, na której każdy kto chciał poprowadzić swojego bloga mógł zrobić to bezpłatnie. W ciągu pierwszego roku działalności bloA, powstało tysiące blogów i z każdym kolejnym było ich tylko więcej. Tak to miejsce wyglądało, tuż po narodzinach pod koniec 2012. Łezka się kręci.

img-8

Przyszedł jednak czas, to był rok 2016, kiedy podjęliśmy decyzję o zamknięciu platformy, co zresztą w owym czasie było powszechniejszym trendem. Ten sam ruch wykonał Onet czy Wirtualna Polska.

Dziś jeśli ktoś pisze do nas z pytaniem o możliwość założenia bloga (wciąż o dziwo zdarzają się takie pytania) odsyłamy do takich miejsc: “Jak Założyć Bloga“.

Jesteśmy przekonani, że obecnie uruchomienie bloga jak przedstawiono w tym tekście kryjącym się pod linkiem, to najlepszy sposób na przygodę z blogosferą, sposób który w niczym nie ogranicza samego Twórcy.

Jak już wspomniałem na bloA bezpłatne blogi przestały istnieć kilka lat temu, ale sama domena pozostała i szkoda było się jej pozbyć z uwagi na wypracowaną historię.

Nie było pomysłu na jej zagospodarowanie, a degradacja do poziomu nędznej zapleczówki SEO specjalnie nam nie leżała.

Przez jakiś czas nic tu się nie działo, ale w końcu zdecydowaliśmy się na udostępnienie bloA jako miejsca, gdzie przyzwoitej jakości, unikalne treści, nie będące nachalną reklamą lub nieskładnym zlepkiem zdań nie wiadomo o czym, są akceptowane bez żadnych opłat. Co to oznacza dla Ciebie? Właśnie znalazłeś miejsce, gdzie możesz umieścić artykuły o swojej firmie, swoich produktach, czy o swoich Klientach całkowicie bezpłatnie.

Jak opublikować bezpłatnie artykuł?

Zasada publikacji bezpłatnych treści jest prosta. Aby to zrobić musisz mieć zarejestrowane konto i z jego poziomu możesz przesyłać swoje treści do oceny i publikacji.

Masz wiele formatów do wyboru. Począwszy od klasycznego artykułu, poprzez tworzenie quizów i innych treści o charakterze wiralowym, co umiejętnie wykorzystane może przynieść jeszcze większe korzyści. Zerknij na tekst: “Jak wykorzystać Quizy do promocji swojej marki“.

Każda treść jaką przesyłasz musi być przez nas zaakceptowana, a więc powinna spełniać podstawowe wymogi opisane na stronie “Zasady publikacji“. Zapoznaj się z nimi.

W ramach swojego konta możesz przesyłać dowolną ilość publikacji, na praktycznie każdy temat o ile jest zgodny naszymi wytycznymi, z prawem i dobrymi obyczajami.

Akceptacja treści może potrwać kilka dni, a czasem dłużej, dlatego prosimy Cię o cierpliwość. Przesłany tekst, jeśli tylko będzie ciekawy, dobrze napisany i unikalny pojawi się na bloA choć zastrzegamy sobie wyłączne prawo selekcji. Dodatkowo wybrane treści zostaną również udostępnione na profilu Facebooka.

Serdecznie zapraszamy!

Zgłoś nadużycie

Co myślisz?

img-17

Napisane przez bloA

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

img-37

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przekąski

Zdrowe przekąski dla każdego

img-52

Sprzedaż – pasja, czy zmora?