w

COVID-19 Teorie spiskowe

Na całym świecie odnotowano już ponad 16,5 miliona przypadków zakażenia koronawirusem, a mniej więcej 1/4 ludzi wierzy w najróżniejsze teorie spiskowe związane z COVID-19.

Oto kilka z tych najczęściej wymienianych:

Są tacy wśród nas, którzy uważają, że koronawirus to generalnie ściema i tak naprawdę wirus jest tylko zasłoną dymną mającą za zadanie przykryć inne działania! Wirusa nie ma.

Z kolei wielu z tych, którzy wierzą, że wirus istnieje, uważa, że wszystkiemu winni są Chińczycy. Wszak wszystko zaczęło się na targowisku w Wuhan, a tak się „przypadkiem” składa, że w tym mieście jest laboratorium. Na pewno ktoś tego wirusa wyniósł i na bank było to działanie celowe do tego na zlecenie odpowiednich organów.

Kolejna grupa uważa, że to nie Chińczycy, ale USA w 100% ponosi winę. Amerykanie przeprowadzili na Chiny atak biologiczny, czego efektem jest to czego dziś doświadczamy, zresztą Amerykanie również. Pewnie nie tak to miało wyglądać, ale mylić się ludzka rzecz 🙂

Idźmy dalej. Jak wiadomo COVID-19 sieje śmiertelne żniwo głównie wśród osób starszych i schorowanych. To z kolei prowadzi do kolejnej teorii mówiącej o tym, że za całą sytuacją stoją ludzie, którzy chcą w ten sposób kontrolować światową populację i uniknąć tym samym efektu starzenia się społeczeństw.

To zaledwie kilka z wielu przykładów teorii o jakie co pewien czas się ocieramy. Co o nic sądzicie? Macie jakieś swoje?

  • Czy wierzysz w którąś z teorii spiskowych dotyczących COVID-19?

    • Tak
    • Nie

Ten wpis został stworzony w naszym świetnym, łatwym do używania formularzu przesyłania wpisów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś nadużycie

Napisane przez Albion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najlepsze systemy CMS – Z którego korzystasz?(Otwarta lista) (6 zgłoszeń)

Co warto zwiedzić w Polsce(Otwarta lista) (3 zgłoszenia)