w

COVID-19 Teorie spiskowe

Na całym świecie odnotowano już ponad 16,5 miliona przypadków zakażenia koronawirusem, a mniej więcej 1/4 ludzi wierzy w najróżniejsze teorie spiskowe związane z COVID-19.

Oto kilka z tych najczęściej wymienianych:

Są tacy wśród nas, którzy uważają, że koronawirus to generalnie ściema i tak naprawdę wirus jest tylko zasłoną dymną mającą za zadanie przykryć inne działania! Wirusa nie ma.

Z kolei wielu z tych, którzy wierzą, że wirus istnieje, uważa, że wszystkiemu winni są Chińczycy. Wszak wszystko zaczęło się na targowisku w Wuhan, a tak się “przypadkiem” składa, że w tym mieście jest laboratorium. Na pewno ktoś tego wirusa wyniósł i na bank było to działanie celowe do tego na zlecenie odpowiednich organów.

Kolejna grupa uważa, że to nie Chińczycy, ale USA w 100% ponosi winę. Amerykanie przeprowadzili na Chiny atak biologiczny, czego efektem jest to czego dziś doświadczamy, zresztą Amerykanie również. Pewnie nie tak to miało wyglądać, ale mylić się ludzka rzecz 🙂

Idźmy dalej. Jak wiadomo COVID-19 sieje śmiertelne żniwo głównie wśród osób starszych i schorowanych. To z kolei prowadzi do kolejnej teorii mówiącej o tym, że za całą sytuacją stoją ludzie, którzy chcą w ten sposób kontrolować światową populację i uniknąć tym samym efektu starzenia się społeczeństw.

To zaledwie kilka z wielu przykładów teorii o jakie co pewien czas się ocieramy. Co o nic sądzicie? Macie jakieś swoje?

  • Czy wierzysz w którąś z teorii spiskowych dotyczących COVID-19?

    • Tak
    • Nie

Ten wpis został stworzony w naszym świetnym, łatwym do używania formularzu przesyłania wpisów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś nadużycie

Napisane przez Albion

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze systemy CMS – Z którego korzystasz?(Otwarta lista) (6 zgłoszeń)

Co warto zwiedzić w Polsce(Otwarta lista) (3 zgłoszenia)